ارتباطات از دیرباز دغدغه بشر بوده ، امروزه با توجه به اهمیت این موضوع و هزینه های بالا ، شرکت های کوچک و بزرگ به دنبال راهکار های مناسب جهت نیل به این نیاز هستند.
سیستم های مرکزی تلفن یا سانترال ها جزو پیش نیازهای اصلی شرکت ها میباشند که با توجه به امکانات نامحدود مانند برقراری ارتباط داخلی، تقسیم بار خطوط ارتباطی، سیستم پاسخگویی اتوماتیک (Answering) ، ضبط تماس ها ، منشی تلفنی و… میبایست بر حسب نیاز مرتفع گردند.
از جمله تکنولوژی های بسیار مفید در ارتباطات ، انتقال صدا بر بستر شبکه (VOIP Voice Over IP) می باشد که ارتباط با توجه به پروتکل های استاندارد فی مابین گوشی ها و نرم افزارهای VOIP را میسر میسازد که از مزایای آن میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
-کم هزینه بودن به جهت اضافه کردن نود جدید به دلیل استفاده از بستر شبکه
– استفاده کاربرها بصورت نرم افزاری بر روی کامپیوتر ، گوشی و تبلت های های اندرویدی ، IOS نظیر Iphone و Ipad
-برقراری ارتباطات بین شرکتی حتی خارج از مرزهای کشور با هزینه های بسیار نازل
-برقراری ارتباط بر روی بستر اینترنت بصورت نامحدود
و…
 
این شرکت با راه اندازی انواع مختلف سیستم های تلفن مرکزی Panasonic (ماژولار و غیر ماژولار) و برندهای دیگر، سیستم های VOIP نظیر Elastix و AVAYA , همچنین مشاوره جهت انتخاب سانترال مناسب یا مرکز VOIP با توجه به بودجه و نیاز مشتری از راهنمایی شما عزیزان خرسند خواهد شد.
 
حدود قیمت راه اندازی سیستم VOIP با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته جهت شرکت ها و کسب کارهای کوچک با تعداد داخلی های کمتر از 50 عدد 500 هزار تومان و با توجه به افزایش داخلی ها برای شرکت های بزرگ نهایتا فقط تا سه میلیون تومان افزایش می یابد.
 
شما با راه اندازی این سیستم قادر به تماس رایگان درون شرکت و تماس به کلیه اپراتورهای کشور و خارج از کشور با کمترین هزینه خواهید شد ضمن آنکه شماره تلفن اختصاصی ورودی نیز داشته و میتوانید تماس ورودی از داخل و حتی خارج از کشور نیز داشته باشید و به دلخواه سیستم گویا و منشی تلفنی نیز راه اندازی نمائید.
 
از طریق شماره 09356967888 و فرم زیر و یا ایمیل yesco@gmx.com می توانید با ما تماس بگیرید.